Šesťáci podlehli doma Táboru.
Další zápas mají za sebou naši šesťáci, kteří podlehli hostům z Tábora nakonec vysoko 1:8, ačkoliv první dvě třetiny byli výsledkově velmi vyrovnaným soupeřem.
HC Strakonice – HC Tábor 1:8 (0:1, 1:1, 0:6)
Branky: 26. Koška (Rod, Koch)
Vyloučení: 2 – 5
Diváků: 42
HC Strakonice: Hammerbauer, Šimáková – Krásová, Staněk, Čapek, Kříž, Vondrášek, Majer, Rod, Molhanc, Šmíd, Šimák, Koška, Živnůstka, Koch, Zeman, Menčík
Informoval: Václav Čapek – vedoucí mužstva

Osmáci si poprvé v sezóně poradili s táborskými Kohouty!
Ve středu 20.2.2019 přijeli do Vertiv arény k poslednímu vzájemnému utkání v letošní sezóně hráči HC Tábor. V předchozích třech duelech vždy naše hráče porazili (i když poslední zápas pouze 1:0). Kluci šli do zápasu s tím, že mohou jen překvapit. Snažili se hrát zodpovědně, bez chyb a dařilo se jim nepouštět do zakončení táborské střelce v čele s Adamem Kofroněm. Po bezbrankové první třetině se nám podařilo ve druhé třetině vstřelit dvě branky a kluci začali věřit, že mohou vyhrát. Ve třetí třetině sice soupeř snížil na 2:1, ale potom už výborně chytajícího Metoděje Císaře nepřekonal ( v závěru třetiny ještě táborští hráli bez brankáře). Osmáci předvedli, že se dokáží namotivovat a sehráli povedené utkání na jehož konci mohli oslavovat vítězství.
HC Strakonice – HC Tábor 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Branky: 33. Drančák (Vondrášek, Štěpánek), 36. Drabeš (Drančák, Prušák)
Vyloučení: 3 – 2
Rozhodčí: Vovčko – Častoral, Mašek