Dnes (neděle – pozn. redakce) byla odehrána odveta semifinále, mezi týmy Sokol Katovice a HC Strakonice “B”. Domácí, kterými byli hráči Katovic, vstoupili do zápasu s velkou chutí a entuziasmem a v jedenácté minutě, se dostali do vedení, zásluhou Jílka, ovšem krátce před koncem první třetiny, dokázal srovnat Adam Mikeš na 1:1. Rozhodující moment utkání, se zrodil za 86 vteřin, kdy se nejprve trefil Dušan Vlček, na kterého dokázal navázat Patrik Šebesta, a tak se šlo do kabin za stavu 1:3. Jelikož třetí třetina branku nepřinesla, mohou se radovat naši hráči z postupu do finále okresního přeboru. Pokud bych měl vypíchnout jeden faktor z utkání, tak to budou oba brankaři, kteří podali výborný výkon.? Ať už domácí Roman Špiler, tak Tomáš Vastl, hájící barvy, našeho mužstva?. Zároveň utkání, ukázalo nadstandardní podívanou, za což třeba poděkovat oběma mužstvům. ?
Sokol Katovice – HC Strakonice “B” 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Branky: 11. Jílek (Hřebíček) – 19. Mikeš (Švec, Řehoř M.), 33. Vlček (Řehoř P.), 34. Šebesta (Švec)
Vyloučení: 8 – 4
Diváků: 131
HC Strakonice “B” Vastl – Franta, Řehoř M., Vaněček, Srb, Škoda, Menšík, Hozman, Kursch, Šebesta, Mikeš, Švec, Řehoř P., Vlček

Ostatní výsledky a rozpis finále Okresního přeboru

1. semifinále

1   HC Strakonice B-Sokol Katovice              5  : 4  (0:2,1:1,3:1)  (1:0) PP

2   TJ Drahonice-HC Sušice                             2  : 7  (1:3,0:3,1:1)

2. semifinále

3   Sokol Katovice-HC Strakonice B              1  : 3  (1:1,0:2,0:0)

4   HC Sušice-TJ Drahonice                             0  : 7  (0:3,0:2,0:2)  (0:0) PP  2:0 SN

O třetí místo – malé finále

16.2.2019  sobota                 17:00            TJ Drahonice – Sokol Katovice