Další vítězný zápas, mají za sebou naši junioři, kteří v nadstavbové části porazili doma Pelhřimov 7:4. Utkání pro náš web, okomentoval Radek Vaněček – vedoucí mužstva

Dnes to byl souboj  mezi našimi hráči, kteří jsou momentálně na 4.místě a hostujícím HC Lední medvědi Pelhřimov (HC Dukla Jihlava “B”), těm patří zatím 2.místo. Páteční trénink, ale potvrdil naše očekávaní, že složit mužstvo nebude vůbec jednoduché. Dnes do boje vyjelo 10 hráčů a brankář, kteří ostatním hráčům, kteří byli osloveni, ukázali, že umí bojovat a hokejem se bavit a hlavně vyhrávat.

Utkání začalo rychlým bruslením na obou stranách a hned v 5.min střílí branku Šebesta, po přihrávce Švece 1:0. V 15. min. jsme se neubránili při přesilové hře soupeře 1:1. Ve 27.min soupeře rozebíráme rychlým přečíslením hry. Branku dává Švec po asistencích Valdmana a Šebesty 2:1. Ale ve 34.min hosté od modré prostřelují našeho brankáře 2:2. Bruslíme, bojujeme a výsledkem je branka ve 36.min zápasu, kterou přidává Šebesta po asistenci Švece 3:2. Do poslední části hry vstupujeme opět výborně. Ve 41.min využívá Valdman přihrávky od Švece 4:2. Ve 43.min doráží opět Valdman a podíl na brance měl Šebesta 5:2. Další naší branku přidal ve 48.min Babor 6:2. Soupeř se nevzdává a v 53.min snižuje 6:3 a v 59.min na 6:4. V poslední minutě zkouší hostující mužstvo hru bez brankáře, ale v poslední vteřině dává naší poslední branku Valdman po asistenci Švece 7:4. Dnes jsme se soupeřem skoro celý zápas vydrželi bruslit. Bojovalo celé mužstvo a pochvalu zaslouží oba hráči ročníku 1999 (Šebesta a Švec), kteří všechny ostatní kluky příkladně povzbuzovali.

HC Strakonice – HC Lední Medvědi Pelhřimov 7:4 (1:1, 2:1, 4:2)
Branky: 5. Šebesta (Švec), 27. Švec (Valdman, Šebesta), 36. Šebesta (Švec), 41. Valdman (Švec), 43. Valdman (Šebesta), 48. Babor, 60. Valdman (Švec)
Vyloučení: 1 – 4