Další vítězné utkání mají za sebou naši junioři, kteří dokázali porazit jednoznačně tým z Velkého Meziříčí 7:1. Utkání pro náš web okomentoval Radek Vaněček – vedoucí mužstva

Dnes se do sestavy zapojují oba hráči ročníku 1999, tak i čtyř hráčů dorosteneckého věku. Zápas začínáme rychlým bruslením, tvrdou hrou a výsledkem je hned ve 2.min branka, kterou střelil Rendl a přihrával Hollar – 1:0. Dál hrajeme a jsme aktivním bruslením dříve na puku. V 8.min zvyšuje Andrle po nahrávce Hollara a Babora – 2:0.  Do druhé části hry nastupujeme na soupeře opět tvrdou hrou v osobních soubojích a ve 28.min dává branku Andrle po asistenci Hollara – 3:0. Ale po této brance jsme přestali bruslit a soupeř zkouší pozornost našeho dobře chytajícího brankáře Hozmana. Poslední dvacetiminutovka byla snad nejlépe odehraná v celé sezóně. Výsledek nebráníme a jsme aktivní. Ve 45.min střílí další naší branku Babor, kterému nahrává Andrle – 4:0 . Ve 47.min zápasu se necháváme zcela zbytečně vyloučit. Soupeř přesilovku pět proti třem  využil a snížil na 4:1. To bylo od soupeře vše a naše mužstvo postupně přidává další branky ve 49.min Vokoun (Hollar) – 5:1, v 53.min Andrle (Hollar) – 6:1 a v 60.min Babor – 7:1. Dnes jsme soupeře jednoznačně přehráli ve všem. Celý tým dnes dřel a bylo vidět i radost ze hry, která se snad poprvé přenesla i na střídačku. Sympatický výkon mají za sebou i dorostenci ročníku 2003.

HC Strakonice – HHK Velké Meziříčí 7:1 (2:0, 1:0, 4:1)

Branky: 2. Rendl (Hollar), 8. Andrle (Hollar, Babor), 28. Andrle (Hollar), 45. Babor (Andrle), 49. Vokoun (Hollar), 53. Andrle (Hollar), 60. Babor

Vyloučení: 3 – 0

Rozhodčí: Kosnar – Tvrdík, Rubáš