Vyrovnané utkání, ve kterém se obě mužstva střídala ve vedení. Nejprve vedli hosté 2:0, ale Honza Topinka a poté Patrik Řehoř dokázali vyrovnat na 2:2. Do třetí třetiny měli lepší nástup naši hráči a zásluhou Jakuba Švece se dostali do vedení 3:2. Hosté sice necelé čtyři minuty před koncem vyrovnali, ale poslední slovo měli opět naši hráči a zásluhou Patrika Řehoře, který se trefil nejdřív v přesilové hře, a poté do prázdné branky při hostujícím power play, se radovali z vítězství 5:3. 
HC Strakonice B – TJ Sušice 5:3 (0:0, 2:2, 3:1)
Branky: 33. Topinka (Řehoř P. Franta), 38. Řehoř P (Franta), 42. Švec (Řehoř P.), 59. Řehoř P. (Srb J.), 60. Řehoř P. – 21. Ryšavý (Vávrů), 30. Murajda (Vávrů, Ryšavý), 57. Broža (Vávrů)
Vyloučení: 3 – 6 navíc Sulan (Sušice) 10 min. ZHK
Rozhodčí: Diviš – Rataj, Belohrad
HC Strakonice B: Vastl – Srb, Řehoř M., Topinka, Franta, Menšík V. ml, Hozman, Kursch, Švec, Řehoř P., Vlček, Menšík V. st., Škoda