V sobotu 22.12.2018 odjeli naši osmáci k poslednímu mistrovskému utkání v letošním roce na led HC Meteor Třemošná. Kluci zahráli výborný zápas a dokázali Třemošnou porazit, když 10minut před koncem svítilo na časomíře skóre 0:4. Domácím se podařilo výsledek zkorigovat, poté co se  v 51. minutě po menším zmatku v našem obranném pásmu a pěkné teči po střele od modré prosadil Horský. Ten samý hráč dokázal skórovat 6 vteřin před koncem přesilové hry domácích (v čase 56:45) a upravit tak na konečných 2:4. Celý tým si po zápase vyslechl pochvalu od trenéra. Nyní kluky čeká zasloužený odpočinek a před koncem roku (28.-30.12.2018) ještě mezinárodní turnaj v České Lípě.

HC Meteor Třemošná – HC Strakonice 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)

Branky: 12. Štěpánek (Solařová), 34. Vondrášek (Zralý), 41. Prušák (Vondrášek), 45. Vondrášek (Drančák, Drabeš)

Informoval: Martin Walter – asistent trenéra a vedoucí mužstva