Utkání pro náš web exkluzivně okomentoval Radek Vaněček – vedoucí mužstva

Do utkání nastupuje 14 hráčů a brankář. Po posledních zápasech odehraných na minimální počet hráčů je to opět zápas, kdy máme stejný počet hráčů jako soupeř. Již ve 2.min. doráží Rendl střelu Řehoře – 1:0. Jsme u puku první, více bruslíme a hlavně střílíme na soupeřovo branku. V 7.min střílí branku Hradský po přihrávce Valdmana – 2:0.V 11.min přidává další branku Vokoun po přihrávce Valdmana – 3:0. Další naší branku přidává ve 13.min Řehoř po asistenci Šebesty – 4:0.Ještě v 16.min střílí branku Kouba po přihrávkách Šebesty a Řehoře – 5:0. Do druhé části hry vstupujeme opět aktivně  a ve 22.min zvyšuje Řehoř po asistenci Šebesty – 6:0. Ve 24.min přidává branku Vokoun po asistenci Koryťáka – 7:0.Ve 26.min další naší branku střílí Andrle po přihrávce Hollara – 8:0.Poslední naší branku ve druhé části hry střílí ve 37.min Kolařík po asistenci Hollara – 9:0. V poslední třetině inkasujeme 2 branky (ve 48.min – 9:1 a v 55.min – 9:2) .Přestali jsme se vracet a soupeř trestá naše zbytečné chyby.  Ovšem v té samé 55.min střílí branku Kouba – 10:2. V 59.min přidává branku Rendl – 11:2. Dnes naši chlapci měli chuť a v čase 59:59 střílí poslední naší branku Šebesta po asistencích Rendla a Vaněčka – 12:2.