Dalším kolem nadstavbové části pokračovala regionální liga juniorů. Naši hráči se tentokrát představili na půdě Pelhřimova. Zápas pro náš web okomentoval vedoucí mužstva – Radek Vaněček.

Začátek zápasu probíhá v naší režii. Hned ve 2. minutě jsme nepřekonali brankáře ze samostatného úniku. V 5. min zachraňuje domácího brankáře tyčka. Domácí jsou zaskočeni našim napadáním a dalšími brankovými příležitostmi, ale vše si vynahrazuji v 11.min, kdy promění první šancí v zápase a jdou do vedení 1:0.  Od začátku druhé dvacetiminutovky začínají domácí, kteří jsou farmou Dukly Jihlava přebírat otěže zápasu do svých rukou lepším bruslením po celém kluzišti. Náš tým, ale bojuje dál a i ve druhé třetině se dostáváme na dostřel domácího brankáře, ale není nám souzena branka. Naopak domácí opět využívají své šance a na konci druhé třetiny zvyšují ve  38. min. a ve 39.min. skóre na 3:0. Do poslední části hry jdeme s odhodláním ještě zvrátit stav zápasu. Soupeře v první části třetí části hry tlačíme v jeho pásmu, ale hlavní rozhodčí, který do té doby pískal rovinu, nás začal trestat za fauly, které viděl zřejmě jen on a domácí střídačka. Domácí využívají přesilovou hru ve 48.min., dále v 56.min., v 58.min. a v poslední minutě zápasu.  Ve třetí části hry jsme tedy inkasovali celkem 4x v oslabení. Dlužno dodat, že nás poslali rozhodčí do oslabení v poslední části hry 8x, což se málo vidí, na takové úrovni. Výsledek je opět trpký, ale do poloviny zápasu jsme byli domácím více než dobrým soupeřem. Chlapci se musí při tréninku více soustředit na zakončení, protože bez vstřelené branky nikdy nemůžeme žádný zápas vyhrát.

HC Lední medvědi Pelhřimov “B” – HC Strakonice 7:0 (1:0, 2:0, 4:0)

Rozhodčí: Suchý – Kotrba, Šťastná

Vyloučení: 6 – 11

Diváků: 21

HC Strakonice: Hozman – Kolařík, Koryťák, Vaněček, Vítovec, Babor, Hokr, Rendl, Hollar, Andrle, Valdman, Vokoun, Hradský