Komentář k zápasu našemu webu poskytl Radek Vaněček – vedoucí mužstva

Hned v první minutě trestají domácí naší špatnou rozehrávku v obranné třetině a ujímají se vedení – 1:0. Po obdržení branky soupeře tlačíme v jeho obranné třetině, ale chybí nám finální přihrávka, která by vedla ke gólu a také trochu štěstí, “aby to tam spadlo“. Trápí nás koncovka. Ve druhé třetině jsme se snažili srovnat stav zápasu, ale domácí nás trestají ve 21. min. a ve 26. min. a vyžívají rychlých protiútoků, zatímco my se snažíme a soustředíme na vstřelení kontaktní branky.  Do poslední třetiny vstupujeme s odhodláním ještě zvrátit stav zápasu, ale hned ve 42. min. a ve 44. min. domácí zvyšují na konečných 5:0. Tento výsledek je pro nás moc krutý, jelikož v první a ve třetí dvacetiminutovce jsme soupeře tlačili v jeho obranném pásmu, ale nedokážeme proměnit svoje brankové příležitosti.

HHK Velké Meziříčí – HC Strakonice 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

HC StrakoniceKratochvíl, Bida – Kolařík, Koryťák, Vaněček, Vítovec, Babor, Hokr, Hollar, Řehoř P., Andrle, Valdman, Vokoun