V sobotu 29.9.2018 odehráli naši osmáci třetí z porce 24 utkání, která je čekají v této sezóně. Na ledě Třemošné se dalo předpokládat těžké utkání (v srpnu nás v přípravě Třemošná porazila 8:4) a to se při zápase také potvrdilo. Bohužel již ve druhé minutě první třetiny jsme inkasovali první gól. Kluci nic nevzdávali a bojovali ze všech sil. V žádném případě to nebyl zápas, kde by se hrálo pouze na naší branku, ale i přesto, že jsme často měli více ze hry, špatná koncovka nás srážela dolů a kluci cítili frustraci. Dokonce si troufnu tvrdit, že kdyby tým Třemošné neměl dva hráče na jejichž přilbě se skvěla samolepka s nápisem „ELIOD“ (značí hráče hrající extraligu dorostu), byl by výsledek utkání opačný. Jeden byl brankář a druhý kapitán (dal 4góly z 5ti gólů Třemošné). Ale to jsou „kdyby“. Kluci se pokusí poctivým tréninkem připravit na odvetu, kterou sehrají na domácím ledě někdy o druhém listopadovém víkendu. Teď mají 6. a 7.10.2018 volno a o víkendu 13. a 14.10.2018 hrají dva zápasy, kdy v sobotu přijede na Křemelku do Vertiv arény Jindřichův Hradec a v neděli pojedou kluci do Plzně.

HC Třemošná – HC Strakonice 5:2 (2:0, 3:1, 0:1)

Branky: 2. Šmíd (Hašek), 17. Šmíd (Reisnecker), 25. Krištof, 30. Šmíd, 37. Šmíd (Reisnecker) – 31. Skok, 56. Vondrášek (Prušák)

Vyloučení: 2:0

Rozhodčí: Malá – Kotyza, Dejf