V dalším zápase regionální ligy juniorů, nastoupili naši hráči proti hokejistům z Tábora.

O hodnocení jsme poprosili trenéra Luboše Krupku

Máte za sebou další zápas v regionální lize proti Táboru, prohráli jste o gól, tak jak byste utkání ohodnotil?

L.K. Docela smolné utkání, na to jak jsme začali. Doháněli jsme po první třetině jednogólovou ztrátu. Je trošku vidět, že hráči spoléhají na to, že se vyhraje samo. Je důležité, aby si začali věřit kolektivně a ne aby se spoléhali, že to vyhraje jeden hráč sám. Je to už několikátý zápas, který jsme si takto prohráli sami, takže by bylo třeba, aby se hráči tzv. kousli a začali bojovat jako tým.

V dnešním zápase vás také podržel gólman, který zachytal skvěle…

L.K. Ano. Musím říct, že zatím nás gólman opravdu drží. Škoda toho dnešního jednoho smolného gólu, ale jak říkám, gólman nás skutečně drží skvěle. Vzhledem i k tomu, že teď jiného brankaře nemáme. Ale opravdu gólman chytá dobře a jsme rádi za to, jaké podává výkony při zápasech.

Co říkáte na skupinu v regionální lize, ve které máte soupeře z Budějovic, Tábora, Písku?

L.K. Tak ta skupina je určitě hratelná. Je pravda, že Písek je docela odskočenej, ale jinak by to měla být skupina vyrovnaná a budeme se snažit, abychom už začali v dalších zápasech sbírat body.

HC Strakonice – HC Tábor 3:4 (0:1, 1:1, 2:2)

Branky: 25. Andrle (Kouba), 42. Šebesta (Hollar, Řehoř), 60. Řehoř (Šebesta) – 16. Bednář (Berka), 33. Berka (Kovařík, Bednář), 47. Adamec (Komma, Přívozník), 51. Kovařík (Komma, Tesař)

Vyloučení: 8:6

Rozhodčí: Němec, Vavruška, Žižka