V pátek večer se naši junioři poprvé v letošní soutěžní sezoně představili na domácím ledě proti týmu IHC Písek. Ačkoliv jsme byli tentokrát posíleni o dva hráče ročníku 1999, utrpěli jsme po třetinách 1:2, 0:2 a 1:3 další porážku. Klukům nelze upřít snahu a bojovnost, ale bylo znát, že v tomto utkání nastoupili proti hokejovějšímu soupeři. Svým výkonem nás potěšil Daniel Babor, který se nejenže jako útočník po úniku v 10. minutě zapsal do tabulky střelců, ale po odstoupení Jana Hřebíčka ze zdravotních důvodů také dobře plnil úlohu obránce.

HC Strakonice – IHC Písek 2:7 (1:2, 0:2, 1:3)

Branky: 11. Babor, 58. Řehoř (Hollar) – 6. Přibyl (Petřík), 6. Petřík (Stauber, Houdek), 22. Přibyl (Petřík, Brož), 39. Houdek (Šuhaj, Stauber), 43. Fríd, 54. Fríd (Šuhaj, Dráb), 60. Šuhaj

Vyloučení: 2 – 5

Rozhodčí: Růžičková – Oudes, Rubáš

Diváci: 65

HC Strakonice: Kratochvíl – Hřebíček, Kolařík, Vaněček, Vítovec, Babor, Hokr, Řehoř, Rendl, Hollar, Andrle, Kotrba, Hradský

IHC Písek: Buchta – Houdek, Pelant, Kukla, Kajtman, Tampier, Kacbunda, Kurfürst, Fríd, Dráb, Šuhaj, Matšovský, Smetana, Přibyl, Stauber, Petřík, Brož, Hořejší

Informoval: Jiří Zedník – vedoucí mužstva