V rámci přípravy na novou sezónu jsme v prvním přátelském utkání v nové sestavě změřili síly s nejbližším soupeřem, jímž byl IHC Písek. Jako vždy bylo utkání vyrovnané, soupeř byl početně slabší, ale o to houževnatější. V utkání jsme měli více ze hry, ujali jsme se vedení, soupeř však dvakrát vyrovnal. Pak jsme již vedení nepustili – uplatnila se lepší fyzická kondice našeho družstva a také lepší spolupráce jednotlivých hráčů v našem týmu. Jsme rádi, že jsme zahájili sezónu výhrou, zasloužili jsme si ji.

Naše družstvo, které se bude účastnit regionální ligy dorostu, je zcela přebudované, odešli všichni hráči ročníku 2002, zůstali hráči ročníku 2003 a nově nás posílili hráči ročníku 2004. Družstvo dál vede trenér Pavel Hejl a též zůstali asistenti Zdeněk Koryťák a Lukáš Bednařík, nezměnil se ani vedoucí družstva Miloslav Tuháček. Hráči si zvolili nového kapitána – je jím Ondřej Tuháček, náhradními kapitány (asistenty) jsou Jiří Beníšek a Lukáš Krejčí. 

HC STRAKONICE – IHC PÍSEK 7 : 5  (1:1, 3:1, 3:3)

Branky:2x Koška, Kovárna, Císař, Tuháček, Častoral, Beníšek

 

Asistence: 3x Šimák,  2x Beníšek, 2x Časta, Balvín, Sládek, Kovárna 

 

Vyloučení:4:5 (využití 1:1)

 

Sestava: Kováč, (41. Koryťák) – Tuháček, Kabele, Krejčí, Balvín, Eybl, Častoral – Beníšek, Šimák, Koška – Časta, Císař, Sládek – Novák, Slavík, Široký, Kovárna

 

Informoval: Miloslav Tuháček