Před perfektní návštěvou, za kterou by se nestyděl ani leckterý prvoligový tým se odehrálo první finále Krajské ligy mezi našimi hráči HC Strakonice a hosty z Krumlova. Domácí hráči se do svého soupeře doslova zakousli a hned od počátku roztočili pořádný kolotoč, který vyústil ve 4. minutě k prvnímu golu, kdy se po ose David Papež – Pavel Samohejl, dokázal z pravého kruhu prosadit Ondra Dlouhý – 1:0. O necelé dvě minuty později přidali naši hráči další trefu, když se dokázal prosadit Tomáš Růžička – 2:0. V deváté minutě se předvedl domácí brankář Jakub Myslivec – který dokázal chytit trestné střílení, nařízené po faulu na hostujícího hráče. V patnácté minutě vyslal pěknou přihrávku Jaroslav Hřebíček, který vyslal do samostatného úniku Patrika Šebestu, který se nezalekl ani vyjetého brankáře, udělal mu kličku a bezchybně zakončil – 3:0. O dvě minuty později se dokázali golově prosadit i hosté, když využili průnik dva na jednoho a po přihrávce Vondřicha dokázal skorovat Krcho – 3:1. Tímto výsledkem skončila první třetina. V druhé periodě se hrál zajímavý hokej plný šancí, ale oba brankaři drželi svá mužstva. Až přišla třicátá druhá minuta, kdy se hosté dostali do přečíslení a hosté si obrátili role v zakončení, čili přihrával Krcho, zakončoval Vondřich – 3:2. S tím se ovšem nehodlal smířit Ondra Dlouhý, který po perfektní přihrávce od Pavla Samohejla rozvlnil hostující síťku – 4:2. Sedm minut po začátku třetí třetiny se hostující hráč prezentoval velice ostrým zákrokem na našeho brankáře Jakuba Myslivce, kterého doslova sestřelil za jeho brankou. Naši hráči proti tomu odpověděli hokejovým způsobem, když se v polovině třetiny dokázal prosadit potřetí v tomto zápase Ondra Dlouhý, který dorazil střelu Tomáše Růžičky – 5:2. 137 sekund před koncem zápasu, se v přesilové hře dokázal prosadit hostující Vondřich a snížil stav zápasu na 5:3. Poslední slovo měli opět naši hráči, když se v poslední minutě dokázal prosadit David Ruda, který si na modré čáře vybojoval puk a k veliké radosti domácího publika definitivně rozhodl o výsledku utkání – 6:3

HC Strakonice – HC Slavoj Č. Krumlov 6:3 (3:1, 1:1, 2:1)
Góly a nahrávky: 
4. Dlouhý (Samohejl, D. Papež), 6. T. Růžička (Ruda, M. Hrubý), 15. P. Šebesta (Jar. Hřebíček), 35. Dlouhý (Samohejl), 50. Dlouhý (T. Růžička), 60. Ruda – 17. J. Krcho (Vondřich, Andrýsek), 32. Vondřich (J. Krcho), 58. Vondřich (Kadlec). 
Rozhodčí: 
D. Čáp, Poskočil – P. Němec, Mart. Šesták. 
Vyloučení: 10:13, navíc Malovec (Č. Krumlov) 10 minut, Břečka (Č. Krumlov) do konce (TH).
Využití: 3:1. 
Diváků: 1 750. 
HC Strakonice: Myslivec – Jar. Hřebíček, D. Kovář, Topinka, D. Papež, D. Škoda (30. Kordík), M. Hrubý – J. Švec, P. Řehoř, P. Šebesta, Samohejl (41. Jiřinec), Dlouhý, L. Papež, Křenek (21. M. Müller), T. Růžička, Ruda. Trenéři Milan Řehoř a Stanislav Kašpar. 
Č. Krumlov: Spáčil (15. Pícha) – Čížek, Malovec, Břečka, Andrýsek, Gallistl, Řepa – Svěchota, K. Šťastný, Fučík, Kadlec, J. Krcho, Vondřich, Berný, Hakl, Klíma, od 41. navíc Ungr. Trenéři Kamil Šťastný a Vilém Migl ml.