Ve středu 27.12.2017 se konal na ZS Strakonice turnaj pro hráče roč. nar. 2005 a ml., který uspořádala 7.třída HC Strakonice. Přihlášené týmy byly:

HC Strakonice
HOBA Bratislava
BK Havlíčkův Brod
HC Hvězda Praha
HC Slavoj Velké Popovice
Hrálo se systémem, každý s každým (zkrácená utkání 2x15min. čistého času) a o vítězi rozhodoval počet bodů (za vítězství se připisovalo po dvou bodech, za remízu 1 bod, při rovnosti bodů rozhodovalo skóre). Naši kluci získali 7 bodů za 3 vítězství a jednu remízu (stejně jako HC Hvězda Praha) a skončili v turnaji na 2.místě, když měli horší výsledné skóre. Přesto jim patří pochvala za předvedené výkony. Rozdávaly se i ceny pro jednotlivce, kde si cenu za nejlepšího útočníka odnesl náš Samuel Drančák (dále byl oceněn nejlepší brankář, obránce a střelec turnaje). Že se turnaj povedl dokazují i slova uznání od zúčastněných týmů.
Konečné pořadí:
1. HC Hvězda Praha
2. HC Strakonice
3. BK Havlíčkův Brod
4.HOBA Bratislava
5. HC Slavoj Velké Popovice
Za realizační tým 7.třídy HC Strakonice bych touto cestou chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu turnaje, ať už se jednalo o sponzory: ČP Pojišťovnu, Raiffeisen stavební spořitelnu, Město Strakonice, Technické služby Strakonice, DEK TRADE stavebniny, BiEsse Cz s.r.o., TOMS AG, ZEO TRADE s.r.o., klub HC Strakonice, Ondřej Chadt – odborný ořez stromů a kácení, restaurace a ubytovna Palermo nebo o rozhodčí, zdravotní službu, časoměřiče a hlasatele, ledaře a službu na vrátnici zimního stadionu a v neposlední řadě rodiče (zajištění občerstvení pro všechny po celou dobu turnaje, pomoc u časomíry, trestných lavic, zapisování výsledků do tabulky spolu s konečným vyhodnocením, příprava a předávání cen při vyhlašování výsledků, aj.).

informoval

Martin Walter