V dalším kole ligy starších žáků B 2004/2005 přivezli strakoničtí hokejisté remízu z ledu Jindřichova Hradce. Utkání nám popsal vedoucí mužstva p. Martin Walter

1. W. V sobotu 30.9.2017 odcestovali sedmáci do J.Hradce, kde na ně čekali Střelci SLH. Utkání pro nás začalo výborně, když se hned ve druhé minutě po pěkné individuální akci dokázal prosadit Rudolf Prušák a vstřelil úvodní branku utkání. V první třetině to však bylo vše. I když jsme si šance vytvářeli, nedokázali jsme je proměňovat. Naopak soupeř dokázal ze svých šancí tři využít a tak bylo skóre po první třetině 3:1. Na začátku druhé třetiny soupeř zvýšil na 4:1, nám se podařilo snížit o dvě minuty později na 4:2, ale ve 35.minutě se opět prosadil soupeř (na 5:2) a tak došlo na naší straně k vystřídání brankářů (Vágnera vystřídal Kurz). Do konce druhé třetiny se již skóre neměnilo. Bohužel došlo ke zranění Michaeli Solařové, která již nemohla pokračovat v utkání a tak trenér musel zamíchat sestavou. Třetí třetinu jsme tak hráli se třemi obránci. Na post pravého křídla se posunul obránce Josef Ryba. Kluci v poslední třetině zabojovali a Pavel Solař hned v úvodu snížil na 5:3. Když se v čase 54:23 z křídla trefil Josef Ryba a náskok soupeře se snížil na rozdíl jediné branky, kluci začali věřit, že zápas ještě není prohraný. V čase 56:38 jsme po faulu soupeře dostali výhodu přesilové hry, kterou jsme dokázali využít. Na konečných 5:5 srovnal Tomáš Lukeš (as. J.Ryba).

Nejproduktivnějším hráčem utkání se stal Tomáš Lukeš, který si připsal 3 body do kanadského bodování za jeden gól a dvě asistence.

Tomáš Lukeš

HC Střelci Spolek ledního hokeje Jindřichův Hradec – HC Strakonice 5:5 (3:1 2:1 0:3)

Branky: 5. Čaloud, 10. Vasileuski, 19. Kotrba (Kotalík), 22. Kotrba, 35. Urban (Valevatý) – 2. Prušák, 24. Císař (Solař), 49. Solař (Lukeš), 55. Prušák (Císař), 58. Lukeš (Ryba)

Vyloučení: 7:2

Rozhodčí: Bašta – Zedníková

HC Strakonice : Kurz, Vágner – Šíma, Ryba, Zralý, Kubíček, Solař, Solařová, Lukeš, Prušák, Křivanec, Císař Mat.