Dalším zápasem pokračovala soutěž mladšího dorostu. Dalším soupeřem byli hokejisté z týmu HC Příbram. Naši hokejisté si připsali opět vítězství, které se ovšem nerodilo úplně lehce o to cennější je ovšem nakonec výsledek a další body do tabulky regionální ligy. O několik slov jsme poprosili vedoucího mužstva p. Tuháčka, aby ohodnotil zápas.

M.T. S hokejisty Příbrami to není nikdy jednoduché. Jejich mottem je důraz a tvrdost ve vzájemných soubojích. Zpočátku jsme se s tím vyrovnávali obtížně, ale od druhé třetiny jsme se začali prosazovat, hrálo se většinou v našem útočném pásmu, ale měli jsme obrovské množství nevyužitých příležitostí. Ve třetí třetině pak již příbramští nestačili fyzicky a vynahrazovali to nepřiměřeně tvrdou hrou, tu však rozhodčí trestali a nám se podařilo fyzickou i početní převahu konečně využít.

HC Strakonice – HC Příbram 3:2 (1:2 0:0 2:0)

Branky: 3. Andrle (Vaněček F.), 58. Kříž (Braun), 59. Kříž Vaněček F.) – 13. Mikeska (Macek), 14. Macek (Mikeska)

Vyloučení: 8:10

Rozhodčí: Vovčko – Mitáš, Košatka