Domácí hráči začali náporem a hned v první minutě vyzkoušel Doubkovu pozornost ranou z kruhů Beneš. V šesté minutě se do své šance dostali hokejisté Strakonic a hned jí dokázali využít, když po úniku a střele Müllera získal odražený puk Ruda a zasunul do prázdné brány – 0:1. Poté převzali iniciativu domácí, ale ani šance Dragouna a posléze v oslabení ani střela Šmejkala a poté Kadiče domácím radost nepřinesla. Zatímco domácí své šance nevyužili, hosté se dokázali prosadit ve třinácté minutě, kdy po kombinaci Bednaříka a Hrubého nadvakrát skoroval Dlouhý – 0:2. V posledních pěti minutách první třetiny se domácí dostali ještě do dvou velkých šancí, ale ani Svoboda tak ani Císař brankáře Doubka nepřekonali. Druhá třetina začala šancí Strakonic a v přesilové hře Major nastřelil po nahrávce Rudy tyč příbramské brány. V pětadvacáté minutě se dočkali i domácí, když se prosadil střelou domácí Grubner – 1:2. Domácím nalil gól novou krev do žil a golman Doubek se měl co ohánět, aby vychytal šance Šmejkala a poté i samostatný únik Rampfela. Dvě minuty před druhou sirénou ujel při domácí přesilové hře Dlouhý společně s Křenkem, přičemž druhý jmenovaný zmrazil domácí hokejisty přesnou střelou – 1:3. Poslední třetinu začali lépe domácí a tentokrát ze svého tlaku dokázali vytěžit i góly. Nejprve se po závaru dokázal prosadit domácí Dragoun a snížil – 2:3. O tři minuty později bylo vyrovnáno. Nejdřív se neprosadil z nájezdu Mácha, ale Grubner si počkal na vyražený kotouč a nekompromisně srovnal – 3:3. Poté domácí dostali výhodu přesilové hry, ale prosadit se z ní dokázaly naopak Strakonice, kdy po úniku Dlouhého převzal puk Bednařík a po obkroužení brány zavěsil – 3:4. Pět minut před koncem se dostaly Strakonice do dvojnásobného oslabení, neinkasovali ani z velkých šancí, čili hosté opět trestali a navrátilec z trestné lavice dostal puk právě včas, aby mohl z nájezdu navýšit Forsbergovkou celkové skóre – 3:5. Hosté si zbytek utkání už pohlídali a jelikož další dvě šance neproměnil  Bednařík, zápas skončil výsledkem 3:5 z pohledu domácích a Strakonice tak zvládly odvetu a vrátili domácím porážku z úvodního domácího zápasu.

HC Příbram – HC Strakonice 3:5 (0.2,1:1.2:2)

Branky 25. Grubner, 43. Dragoun, 46. Grubner (Mácha) – 6′ Ruda (Müller, Major), 13′ Dlouhý (Bednařík, Hrubý), 38′ Křenek (Dlouhý), 49′ Bednařík (Dlouhý), 57′  Bednařík

Přesilové hry 0:0, oslabení 0:3, vyloučení: 3:6, diváků 70

HC Strakonice: Doubek, Kuncl, Hrubý, Hanus, Kordík, Franta, Hřebíček, Zádamský, Škoda, Ruda, Major, Müller, Bednařík, Dlouhý, Křenek, Kursch, Srb, Menšík, Hozman.

HC Příbram: Vávra – Grubner, Dolejš, Tobolič, Rampfel, Dufek, Erben, Hlaváč, Kadič, Beneš, Mácha, Šmejkal, Pavel, Peterka, Anděl, Dragoun, Svoboda, Frieger, Císař