8.3.2017 HC Strakonice – HC Tábor 2:5 0:1 1:2 1:2
tresty Prušák, Zralý

HC Strakonice – HC Tábor

Sestava:  Císař, Kurz – Šíma, Drabeš, Ryba, Zralý, Křivanec, Drančák, Walter, Solař, Solařová, Prušák, Vondrášek, Skok

První výhra nad Motorem v letošní sezóně

V neděli se vydali šesťáci na led Motoru,aby zde sehráli další ligové utkání. S Motorem letos kluci ještě nevyhráli (ani v soutěži a ani v přátelských). Zápas začal vyrovnaně, o to víc mrzela obdržená branka z poloviny 7minuty. Naštěstí to bylo poprvé a naposledy, kdy se soupeř dostal do vedení. Do poslední třetiny jsme nastupovali za vedení 2:4, které jsme udrželi až do poslední minuty. V poslední minutě si soupeř vzal time a odvolal brankáře. Nám se nepodařilo vyhrát vhazování a soupeř  dokázal využít 6ti hráčů v poli a skóroval. Posledních 49 vteřin již kluci ubránili, a tak jsme se mohli radovat z výhry.

Sestava: Vágner,Kurz – Šíma, Skok, Drabeš, Ryba, Zralý, Drančák, Ešler, Walter, Solař, Solařová, Lukeš, Prušák, Vondrášek, Křivanec