Šestá třída v sobotu dopoledne přivítala na svém ledě celek HC Kobra Praha. První třetinu ovládli domácí, kdy aktivní a rychlou hrou soupeře přehrávali a vypracovali si dvoubrankový náskok. Nejprve využil přesilovou hru střelou od modré čáry Marek Zralý a poté svůj samostatný únik proměnil Robin Vondrášek. Ve druhé části hosté přidali na tempu a domácí rázem měli problémy v kombinaci a hlavně rozehrávce. Iniciativu nad utkáním přebrali pražané a jen díky výborným zákrokům domácího Šimona Kurze, se jim povedlo vstřelit jen jednu branku. Třetí třetina byla domácími mladíky statečně ubráněna a v poslední minutě do prázdné branky na konečných 3:1 zvýšil Samuel Drančák.

HC STRAKONICE – HC KOBRA PRAHA 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Branky: Zralý, Vondrášek, Drančák

Asistence: Vondrášek, Lukeš, Šíma

Sestava: Kurz, Císař – Šíma, Drabeš, Zralý, Kubíček, Křivanec, Zoch, Drančák, Ešler, Walter, Solařová, Lukeš, Prušák, Vondrášek