Páťáci odehráli třetí zápas v šesti dnech, ale únava na nich znát nebyla. Začátek zápasu vyzněl lépe pro hosty, když už v první minutě šli do vedení. Potom se hra domácího mužstva postupně zlepšovala, ale do konce první třetiny gól nepadl. Ve 33.minutě domácí vyrovnali zásluhou Prušáka, ale v 36. a 37. minutě hosté dvěma góly odskočili na rozdíl dvou branek. Do kabin se šlo za stavu 1:3. Do třetí třetiny vtrhli domácí jako uragán, když v rozmezí necelých dvou minut se nejprve trefil Kouba a poté Prušák přidal svou druhou branku utkání a obrat  utkání dokonal Honza Skok. V závěru se domácí ubránili tlaku hostujícího mužstva a bojovností a nasazením všech hráčů dotáhli zápas do vítězného konce.

HC Strakonice – HC Domažlice     4:3   (0:1,1:2,3:0)

Branky: Prušák 2, Kouba, Skok

Asistence: Mrkvička, Vondrák

Sestava: Císař (Svoboda) – Skok, Němec, Šebesta, Hanzlík, Kodýdek, Matyska – Poklop, Mrkvička, Živnůstka – Vondrák, Bilík, Mrůzek -Smrž, Prušák, Kouba