1. 2 .2017 – Strakonice

HC Strakonice – HC Tábor “B” 7:2 (4:1,1:1,2:0)

Sestava: Kováč, Vágner – Kabele, Častoral, Krejčí,Willmann, Eybl, Czerweková, Sládek, Braun, Koška, Kučera, Pitel, Eignerová, Tykal, Šimák, Kovárna, Slavík,

Se soupeřem jsme v prvním kole pouze remizovali a proto jsme chtěli na domácím ledě zvítězit. Po celý zápas, který se odehrával v poklidném tempu jsme měli převahu a postupně jsme navyšovali skóre.

Branky: Pitel 3, Koška 2, Braun, Slavík

Asistence: Kučera 2, Koška, Czerweková, Častoral,

1. 2 .2017 – Písek

IHC Písek – HC Strakonice 3:6 (1:2,1:1,1:3)

Sestava: Ešler, Vágner – Kabele, Častoral, Krejčí,Willmann, Eybl, Czerweková, Sládek, Braun, Koška, Kučera, Eignerová, Tykal, Šimák, Kovárna, Slavík,

Náš tradiční soupeř, který nám v prvním kole sebral bod za remízu, chtěl potvrdit  svoje postavení v tabulce a doma zvítězit. Po celý zápas jsme byli lepším týmem a v poslední třetině nyvýšili svoje vítězství.

Ziskem čtyř bodů jsme po tomto víkendu vystoupali v celkovém pořadí nahoru a pořád máme šanci dosáhnout na medailové umístění.

Branky: Kabele 2, Eignerová, Braun, Šimák, Kovárna

Asistence: Kučera, Častoral, Koška, Slavík, Sládek