Strakoničtí páťáci sehráli v neděli další utkání ligy mladších žáků, kdy na svém ledě hostili tým HC Klatovy. Střetnutí celků z opačných konců tabulky otevřelo svůj brankový účet velmi brzy. Celých 37 vteřin po úvodním vhazování šli hosté do vedení 0:1. Po dvaceti minutách hry bylo skóre 0:2 pro hosty. Třetí branku klatovští přidali na začátku druhé třetiny. Domácí se dostali do útočného pásma až v polovině utkání a to díky vyloučení klatovského hráče. Přesilovou hru dokázali strakoničtí mladíci využít. Na konci akce byl Tomáš Kouba, který svou střelou k tyči snížil na 1:3. Tento stav vydržel do konce druhé třetiny. V poslední části hry hosté přidali ještě tři branky. Za domácí snižoval opět Tomáš Kouba, který byl na brankovišti důrazný a dokázal protlačit kotouč přes ležícího brankáře hostí.

HC STRAKONICE -HC KLATOVY 2:6 (0:2, 1:1, 1:3)

Branky domácí: 2x Kouba

Sestava domácí: Koryťák, Vondrák, Mrkvička, Kolář, Šebesta, Smrž, Kodýdek, Mrůzek, Hanzlík, Matyska, Neměc, Živnůstka, Poklop, Kouba