V neděli dopoledne na svém ledě přivítali strakoničtí dorostenci lídra tabulky krajské ligy TJ DDM Rokycany. V první části domácí hokejisté odráželi šance hostí a v přesilové hře se dokázali dostat do vedení. Početní výhodu využil Petr Hradský. Do konce první třetiny dokázali domácí udeřit i po druhé zásluhou Tomáše Pály. Ve druhé dvacetiminutovce hosté rychlými brankami otočil skóre na 2:4. Kontaktní branku, ještě v prostřední části hry, vstřelil Tomáš Pála a snížil na 3:4. Domácí hokejisté svou šanci ke srovnání skóre nevyužili a v poslední třetině inkasovali tři branky. Rokycany se svým silným kádrem, doplněným o plzeňské hokejisty, si ze Strakonic odváží své jisté tři body. Ikdyž v první třetině je dokázali strakoničtí hokejisté v deseti lidech v poli přehrát a pořádně potrápit.

HC STRAKONICE – HC DDM ROKYCANY 3:7 (2:0, 1:4, 0:3)

Branky Strakonice: Hradský, 2x Pála

Sestava Strakonice: Bezpalec – Vaněček, Babor, Kolařík, Hradský, Vítovec, Pála, Hokr, Kotrba, Valdman, Rendl