Dohrávka žákovské ligy šestých tříd nabídla ve čtvrtek střetnutí prvního a posledního celku tabulky. Do Strakonic přijel vedoucí tým tabulky HC Sparta Praha.

Domácí šesťáci silnému soupeři odolávali jen tři minuty a poté přišel sled inkasovaných branek. Pražané v půlce první části vedli už 0:5. Ve 14. Minutě využil přesilovou hru domácí kapitán Drančák a snížil na 1:5. Druhá část hry skončila stejným výsledkem, jako první dvacetiminutovka. Jediným úspěšným domácím střelcem byl opět Samuel Drančák a tak skore po dvou třetinách hry bylo 2:10. Ve třetí části hosté ubrali na rychlosti a polevili, to napomohlo ke kombinaci domácích hráčů. Strakoničtí šesťáci se dokázali udržet v útočném pásmu, ve 45. Minutě krásnou kombinaci zakončoval Petele a v 55. Minutě se prosadil Walter. Sparťané přidali v poslední části jen jednu branku.

HC STRAKONICE – HC SPARTA PRAHA 4:11 (1:5, 1:5, 2:1)

Branky domácí: Drančák 2x, Petele, Walter

Sestava domácí: Kurz – Šíma, Drabeš, Ryba, Kubíček, Zoch, Drančák, Ešler, Walter, Solař, Petele, Solařová