V sobotu 10. 12. v rámci ligy mladších žáků zavítal do Strakonic Meteor z Třemošné. Domácí šesťáci sehráli se svým soupeřem vyrovnanou první třetinu. Po šancích na obou stranách zůstalo skore po dvaceti minutách 0:0. Na začátku druhé části hosté dvakrát rychle udeřili a a za 40 vteřin se dostali do dvoubrankového vedení. Ve 26. minutě měli domácí příležitost přesilové hry, jenže místo vstřelení kontaktní branky domácí opět inkasovali, kdy nechali útočníka Třemošné projet až do zakončení 0:3. Ve 34. minutě hosté předvedli krásnou akci až do prázdné branky a vedli už 0:4. Do konce druhé části domácí inkasovali ještě jednou a celkově druhou třetinu prohráli 0:5. Ve třetí části čestnou branku za svůj tým vstřelil Samuel Drančák, jenže hosté přidali další tři branky a tak domácí nakonec prohráli 1:8

HC STRAKONICE – HC METEOR TŘEMOŠNÁ 1:8 (0:0, 0:5, 1:3)

Branky: Drančák

Asistence: Solařová

Sestava: Vágner, Kurz – Šíma, Drabeš, Ryba, Zralý, Kubíček, Křivanec, Zoch, Drančák, Walter, Solařová, Solař, Petele, Lukeš, Vondrášek