HC STRAKONICE – HC SLAVOJ Č. KRUMLOV 2:2 (1:0, 1:2, 0:0)

Branky: Vondrák, Kouba

Sestava: Koryťák (Svoboda) – Skok, Němec, Solařová, Kolář, Matyska, Šebesta, Drabeš – Solař, Mrkvička, Kouba – Živnůstka, Vondrák, Walter – Smrž, Bilík, Mrůzek

V neděli 11. prosince hostili páťáci na domácím ledě HC Slavoj Č. Krumlov. Domácí šli brzy do vedení, kdy na konci útočné akce byl Vondrák. Na začátku druhé třetiny do dvoubrankového vedení poslal svůj tým Kouba, který dorážel kotouč ve skrumáži před brankou. Hosté brzy odpověděli kontaktní brankou na 2:1  a do konce druhé dvacetiminutovky také i vyrovnat na 2:2. Ve třetí třetině už žádná branka nepadla, i když šancí bylo mnoho na obou stranách. Svou druhou branku mohl přidat Tomáš Kouba, ale orazítkoval pouze tyč krumlovské branky. V poslední minutě ujeli do přečíslení Živnůstka s Vondrákem, ale Vondrák nedokázal usměrnit kotouč do prázdné branky.

HC Střelci J. Hradec – HC Strakonice     5:0  (2:0,1:0,2:0)

Vyloučení: 4:6

Sestava: Koryťák ( 40. Svoboda) – Němec, Matyska, Kolář, Skok – Smrž, Mrkvička, Bilík – Poklop, Vondrák, Mrůzek – Živnůstka, Kouba, Šebesta

Michal Živnůstka, asistent trenéra: Zasloužená výhra domácího mužstva. Hráči neplnili to co jsme chtěli, chyběla tam větší bojovnost a nasazení.