Souboj prvního s druhým celkem tabulky KL Juniorů nabídlo sobotní utkání ve strakonické Knurr aréně. Po vyrovnané bezbrankové první třetině se skóre měnilo až ve 23. minutě. Přesilovou hru 5 na 3 využil domácí Ondřej Dlouhý. Další přesilovou hru dokázali domácí využít ve 28. minutě, na 2:0 zvyšoval Tomáš Křenek, který tečoval střelu Hřebíčka od modré čáry. Hosté dokázali snížit na 2:1, také využitou přesilovou hrou. Ve 35. minutě svou druhou branku přidal Tomáš Křenek, krásnou sólo akcí zvýšil na 3:1 pro domácí. Strakoničtí junioři do konce druhé části přidali ještě dvě branky. Mezi střelce se zapsali Švec a a Vlček. Třetí třetinu začali domácí opět gólově, svou střelu od modré schoval šikovně mezi clonící hráče Josef Zádamský 6:1. Hosté o chvíli na to snžíli na 6:1 a poslední branku utkání přidal Ondřej Dlouhý v 52. minutě, 7:1

HC STRAKONICE – HC DDM ČESKÉ BUDĚJOVICE 7:1

(0:0, 5:1, 2:1)

Branky: Dlouhý 2x, Křenek 2x, Vlček, Švec, Zádamský

Sestava:Štrobl – Bida, Menšík, franta, Vlček, Švec, Kursch, Škoda, Zádamský, Hozman, Hřebíček, Dlouhý, Křenek Řehoř, Petele, Vaněček