O státním svátku pokračovala liga mladších žáků. Na strakonický led přijeli kohouti z Tábora. Domácí hokejisté rozehráli utkání velmi slušně, jen ve spoustě šancí chybělo finální zakončení a tak jako první udeřili hosté. Sporná situace před strakonickým brankovištěm spustila minutu hrůzy pro domácí mladíky. Na začátku čtrnácté minuty se Tábor dostal do vedení díky střele, kterou domácí brankář vyrazil maskou na horní tyčku. Rozhodčí tuto situaci posoudil jako gólovou a tak se, přes velký nesouhlas domácí střídačky ujali, hosté vedení. Ihned po vhazování skončil další táborský útok brankou. Hosté šli do dvoubrankového vedení opět po sporné situaci, kdy v domácím brankovišti stáli hned dva útočníci hostí. O deset vteřin později, ještě stále ve čtrnácté minutě, hosté odskočili už na 0:3. Po první dvacetiminutovce svítilo na ukazateli skóre 0:4. Na začátku druhé části na 1:4 snižoval Tomáš Lukeš. V čase 24:16 na 2:4 snížil kapitán Samuel Drančák, který o minutu později dostal svůj tým do kontaktu svou druhou brankou 3:4. Když se domácí nadechovali k vyrovnání a obratu, opět udeřili hosté a odskočili na 3:5. V čase 33:18 zkompletoval hattrick kapitán Samuel Drančák a opět dostal Strakonice do kontaktu 4:5. Před koncem druhé části krásnou individuální akci vyrovnal na 5:5 střelec dnešního utkání Samuel Drančák. Ve třetí části žádná branka už nepadla, i když hosté měli pár šancí a tak si domácí šesťáci připsali bod do tabulky za remízu 5:5.

HC STRAKONICE – HC TÁBOR 5:5 (0:4, 5:1, 0:0)

branky Strakonice: Lukeš, Drančák  4x

Sestava: Kurz, Šíma, Drabeš, Ryba, Zralý, Kubíček, Křivanec, Zloch, Drančák, Solař, Petele, Solařová, Lukeš, Prušák, Vondrášek