HC Spartak Žebrák  HC Strakonice 8:2(5:0,1:1,2:1)

vyl.:2:4, přes.:0:0, osl.:2:0

Koryťák, (Svoboda) – Šebesta, Skok, Kolář, Němec, Matyska, Kodýdek – Bilík, Kouba, Živnůstka – Harant, Hanzlík, Smrž – Poklop, Mrůzek

Utkání v Hořovicích nezačalo pro naše hráče slibně. V druhé minutě jsme měli výhodu přesilové hry, ale z nepochopitelných důvodů nám soupeř vstřelil dva góly, když v následujících třech minutách zvýšil na hrozivých 5:0 bylo o výsledku zápasu v podstatě rozhodnuto. V tomto hracím čase jsme dvakrát vyměnili gólmana. Do konce I. třetiny se již skóre neměnilo. Domácí měli sice více ze hry, ale naši hráči se lépe soustředily na obrannou činnost a bylo to na hře patrné.  Slibné šance Živnůstky, po akci Kouby, a Mrůzka zůstaly nevyužité. Ve druhé třetině se dlouho hrálo bez branek a když jsme získávali herně na vrch, soupeř v 33′ střelou z blízka do horního růžku dal na 6:0. Minutu před koncem druhého dějství vybojoval Němec na obranné modré čáře puk u mantinelu, toho se zmocnil Hanzlík, projel přes celé kluziště a na dvakrát prostřelil domácího gólmana. Polovina třetí třetiny se opět hrála bez branek. Opět jsme nevyužili několik dobrých akcí. Ve 44´ Živnůstka ve slibné střelecké pozici netrefil branku, ve 46´Pokplop střelou z kruhů donutil gólmana hostí vyrazit puk pouze před sebe, ale dojíždějící Mrůzek skákavý touš před odkrytou polovinou branky nezasáhl. Ani  50´ se po Skokově samostatném průniku přes celé hřiště skóre neměnilo. Domácí tedy pro jistotu v 52´výšili na 7:1. O minutu později Kodýdek, po samostatném úniku snížil na 7:2, aby vzápětí Kolář tzv. vymíchal gólmana a nastřelil pouze tyčku odkryté branky. A když dvě minuty před koncem po hezké akci Smrž přestřelil volnou branku, byli to opět hosté, kteří z protiútoku kontrovali na konečných 8:2.