Hokejová Plzeň zavítala v sobotu do Strakonic v rámci žákovské ligy k utkání šestých tříd. Domácí měli povedený vstup do utkání, kdy v první části hry soupeře přehrávali, ale v zakončení pokulhávali. První část skončila nerozhodně 0:0. Ve druhé části hosté odpověděli na domácí tlak první brankou. Skóre utkání otevřel Havlíček. Domácí dokázali odpovědět o minutu a půl. Martin Walter pronikl po levém mantinelu do útočného pásma a jeho střelu golman hostí vyrazil před najetého Robina Vondráška, který se štěstím vyrovnal na 1:1. Ve třetí třetině se šance střídaly na obou stranách kluziště. V závěru třetí dvacetiminutovky domácí sevřeli Plzeň v jejich obranném pásmu, ale šance se jim proměnit nepodařilo. A tak uděřili hosté, v čase 55:39 poslal svůj tým do vedení opět Havlíček. Bleskovou odpověď si přichystali domácí šesťáci. Ihned po vhazování zavezl kotouč Samuel Drančák a bekhendem vyrovnal na 2:2. Domácím vydržela radost jen pár vteřin, rychlou akcí se opět do vedení dostala Plzeň. Utkání rozhodl Horejší, kdy svou akci zakončil na konečných 2:3.

HC STRAKONICE – HC PLZEŇ 1929 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)

Branky HC Strakonice: Vondrášek, Drančák Asistence: Walter

Sestava: Kurž, Šíma, Drabeš, Ryba, Zralý, Kubíček, Křivanec, Zoch, Drančák, Walter, Solař, Petele, SOlařová, Lukeš, Vondráček