TJ Lokomotiva Veselí n/L – HC Strakonice

TJ Sušice – HC Strakonice

30. říjen dovedl naše borce do Sušice.

Celková bilance výsledků třetího kola soutěže se dvěma výhrami jednou remízou a jednou porážkou vyznívá mírně optimisticky.

První utkání proti sestavám oddílu TJ Lokomotiva Veselí n/L bylo herně vyrovnané. Hráči od soutoku Otavy s Volyňkou nakonec proměnili mírnou výhodu, když naši svěřenci nastoupili proti týmu, který již odevzdal část svých sil při předchozím duelu.

Druhé utkání proti týmu Sušice posílené hostujícími hráči z Klatov, bylo právě o ubylé síly z předchozího zápasu složitější. Tým brankářky Adélky Šimáků i díky jejímu výkonu nakonec uhájil remízu, když na konečných 11:11 v poslední minutě zápasu skóroval Adam Majer. Na druhé straně kluziště se týmu Honzíka Hammerbauera postavili právě hostující hráči z Klatov. Skóre otevřeli v páté minutě zápasu naše děti. Branka z hokejky Jakuba Vondráška bohužel byla na dlouhé minuty osiřelá. Zápas se vyznačoval malým důrazem v osobních soubojích a neschopností dlouhých nahrávek při kterých bychom šetřili síly. Na konečných 9:2 snižoval Václav Čapek dvě minuty po zahájení třetí třetiny. Urputným nasazením o co nejlepší výsledek se prali všechny děti.

Něco málo faktů:

TJ Lokomotiva Veselí n/L proti sestavě Honzíkova týmu:

Hammerbauer J, Čapek V, Bilík L, Šimíková K, Vodrášek J,  Menčík J, Koch S.

Výsledek:9:11 (3:4; 2:3; 4:4)

Branky:Šimíková 4x, Čapek 3x, Menčík 2x, , Bilík 2x,

TJ Lokomotiva Veselí n/L protiproti sestavě Adélky týmu:

Šimáková A, Rod M, Krásová A, Molhanc M, Šimíková I, Zeman T, Kučera Š, Majer A.

Výsledek: 6:10 (2:2; 2:5; 2:3)

Branky: Krásová 3x, Majer 3x, Rod 2x, Kučera, Šimíková I

TJ Sušice proti sestavě Honzíkova týmu:

Hammerbauer J, Čapek V, Bilík L, Šimíková K, Vodrášek J,  Menčík J, Koch S.

Výsledek: 9:2 (3:1; 4:0; 2:1)

Branky: Vondrášek J, Čapek V

TJ Sušiceproti sestavě Adélky týmu:

Výsledek: 11:11 (3:3; 4:4; 4:4)

Branky:Majer 6x, Rod 3x, Krásová 2x

Držme dětem palce, čeká je ještě spousta silných soupeřů MC st.