TJ Lokomotiva Veselí n/L – HC Strakonice

TJ Sušice – HC Strakonice

30. říjen dovedl naše borce do Sušice.

Celková bilance výsledků třetího kola soutěže se dvěma výhrami jednou remízou a jednou porážkou vyznívá mírně optimisticky.

První utkání proti sestavám oddílu TJ Lokomotiva Veselí n/L bylo herně vyrovnané. Hráči od soutoku Otavy s Volyňkou nakonec proměnili mírnou výhodu, když naši svěřenci nastoupili proti týmu, který již odevzdal část svých sil při předchozím duelu.

Druhé utkání proti týmu Sušice posílené hostujícími hráči z Klatov, bylo právě o ubylé síly z předchozího zápasu složitější. Tým brankářky Adélky Šimáků i díky jejímu výkonu nakonec uhájil remízu, když na konečných 11:11 v poslední minutě zápasu skóroval Adam Majer. Na druhé straně kluziště se týmu Honzíka Hammerbauera postavili právě hostující hráči z Klatov. Skóre otevřeli v páté minutě zápasu naše děti. Branka z hokejky Jakuba Vondráška bohužel byla na dlouhé minuty osiřelá. Zápas se vyznačoval malým důrazem v osobních soubojích a neschopností dlouhých nahrávek při kterých bychom šetřili síly. Na konečných 9:2 snižoval Václav Čapek dvě minuty po zahájení třetí třetiny. Urputným nasazením o co nejlepší výsledek se prali všechny děti.