29.10.2016 HC Meteor Třemošná – HC Strakonice 7:4 3:1 2:1 2:2
branky Drančák-3, Prušák
asistence 1 Vondrášek
asistence 2
tresty Prušák, Křivanec, Drančák, Kubíček

V sobotu odjeli naši šesťáci do Třemošné k dalšímu utkání ligy ml. žáků. Ze všech vzájemných klání s tímto soupeřem, nikdy naši kluci neprohráli. Po tomto utkání to již neplatí. Hned ve druhé minutě otevřel skóre utkání domácí Šmíd a v deváté minutě přidal druhý gól domácích Matějka. Kluci nic nevzdávali, bojovali a v desáté minutě se mohli radovat z prvního gólu /autorem byl Samuel Drančák/.  Bohužel v čase 14:52 se opět prosadil soupeř a první třetina skončila 3:1. Hned na začátku druhé třetiny jsme chybovali, což soupeř potrestal a zvýšil na 4:1. Ve 30.minutě se nám podařilo snížit, když po Vondráškově přihrávce zakončoval Prušák. Soupeř nám však opět odskočil, když se mu ve 37.minutě podařilo skórovat. Po druhé třetině svítilo na tabuli skóre 5:2. Třetí třetina byla vyrovnaná (poměr střel na bránu 7:4) na branky 2:2 (za nás se dvakrát trefil Drančák). Bohužel tříbrankový náskok soupeře se nám již nepodařilo smazat i když kluci bojovali do poslední minuty.

Sestava: Kurz – Šíma, Drabeš, Zralý, Ryba, Kubíček, Křivanec, Zoch, Drančák, Ešler, Walter, Petele, Lukeš, Prušák, Vondrášek