Liga mladších žáků – 5.tř.

DDM Rokycany  –  HC Strakonice  7:1(2:1,4:0,1:0)

vyl.:7:7, přes.:2:1,osl.:1:0.

Svoboda (25´Koryťák) – Němec, Matyska, Skok, Kolář, Solař, Solařová – Smrž, Mrkvička, Kouba – Živnůstka, Koubek, Mrůzek – Bilík, Poklop

Utkání skončilo jednoznačným výsledkem, ačkoli tomu úvodní třetina vůbec nenapovídala. První šanci zápasu si vypracoval Živnůstka, když se již v druhé minutě, po samostatné akci, ocitl sám před gólmanem, bohužel nezakončil úspěšně. Domácí v 5´využili svoji první přesilovou hru. Možnost vyrovnat se naskytla již v polovině třetiny, ale nejprve nebyl úspěšný Mrkvička, který se v útočném pásmu uvolnil přes tři bránící hráče soupeře, ani pozdější přesilová hra 5na3 nepřinesla gólový efekt. Domácí jsme sice uzavřeli v jeho obranném pásmu, ale výsledkem byla pouze střela Živnůstky těsně vedle tyčky. Vyrovnání přišlo při další naší přesilové hře, když v 17´ z úhle Mrkvička prostřelil gólmana a pohotový Smrž doklepl puk za jeho záda. Domácí se ale o minutu později blafákam dostali opět do vedení, které již do konce zápasu nepustili. Zásluhu na tom měl zejména v druhé třetině. Domácí byli po většinu času aktivnější a měli více ze hry, což vyjádřili čtyřmi góly. V 21´při přesilové hře po vyšachování naší bránící čtveřice, když se nán nedařilo vyhodit puk z obranné třetiny. Ve 25´po samostatném úniku zakončeným střelou do horního růžku. Ve 34´při naší přesilové hře 5na3, když domácí hráč dojel puk, vyražený vlastním brankářem až do našeho obranného pásma.  A 10 vteřin před druhým houkáním  z blízky dali na 6:1. Naši hráči se v této třetině prosazovali většinou pouze individuálně. Ale některé slibné šance – pěkné střely Skoka od modré, Kouba z blízka po střele Němce přestřelil odkrytou část branky, Smrž nastřelil horní tyčku – v síti soupeře neskončil.

Ve třetí třetině padl jenom jeden gól ve 48´po shrumáži před naší brankou.