Ve středu 26. 10. o podzimních prázdninách sehráli strakoničtí šesťáci další kolo ligy mladších žáků. Na domácím ledě přivítali Kobru Praha.

V první části mohli diváci vidět vyrovnanou hru. Hosté šli brzy do vedení díky šťastné brance, domácí dokázali odpovědět v 9. minutě zásluhou Samuela Drančáka. Hostům se deset vteřin před koncem třetiny povedlo dostat opět do vedení. Ihned na začátku druhé části, opět pro domácí velice smolnou brankou, se hostům povedlo zvýšit na 3:1. Za toho to stavu domácí střídali brankáře. Šimona Kurze vystřídal Maxmilián Vágner. Strakoničtí dokázali velmi brzy snížit, svou střelu do pražské sítě opět umístil Samuel Drančák. Hosté s Kobrou na prsou byli v utkání všude o krok napřed, rychlejší, všude první a v soubojích aktivnější a každý jejich střelecký pokus byl pro domácí obranu velice nebezpečný. Do konce druhé části hosté přidali ještě 4 branky, skóre v této části hry korigoval jen Rudolf Prušák. Třetí třetina začínala se skorem 3:7. Za domácí přidal svou druhou branku Prušák a hattrick zkompletoval Drančák. Jenže hosté hráli ve velké pohodě a díky dalším třem brankám určili konečný stav utkání 5:10

HC STRAKONICE – HC KOBRA PRAHA 5:10 (1:2, 2:5, 2:3)

Branky domácí: Drančák 3x, Prušák 2x

Asistence: Drančák 2x, Zralý 2x, Petele

Sestava: Kurz ( 21:43 Vágner) – Šíma, Drabeš, Ryba, Zralý, Zoch, Drančák, Ešler, Walter, Petele, Lukeš, Prušák, Vondrášek, Skok