23.10.2016 TJ Lok. Veselí n. Lužnicí – HC Strakonice 5:4 2:3 1:1 2:0
asistence 1 Drančák, Ryba, Walter, Zoch
asistence 2 Zralý
tresty Křivanec, Zralý

V neděli 23.10.2016 zavítali naši šesťáci do Veselí nad Lužnicí, aby zahájili další kolo ligy ml. žáků. Po dvoutýdenní pauze zaviněné velkou marodkou hráčů (dva zápasy se musely přeložit na náhradní termíny) jsme byli schopni postavit mužstvo na zápas (i když zdravotní stav u všech nebyl stoprocentní). Prvních deset minut nás soupeř dostal pod tlak a dvakrát skóroval. Kluci se nevzdali a během 5minut (kdy se postupně trefili Vondrášek /as. Zoch/, Ešler /as. Walter/, Vondrášek /as. Ryba, Zralý/ dokázali skóre otočit ve svůj prospěch /1.třetina skončila 2:3/. Ve druhé třetině padlo po jedné brance na každé straně (za nás se trefil Skok /as. Drančák/) a tak se do poslední třetiny nastupovalo za stavu 3:4. Bohužel v této třetině skóroval pouze soupeř /dvakrát/  a i když jsme se pokusili závěrečnou hrou bez brankáře výsledek zvrátit, to se nám již nepovedlo a tak se ze zisku bodů radoval soupeř.

Sestava: Kurz, Vágner – Šíma, Drabeš, Ryba, Křivanec, Skok, Drančák, Ešler, Walter, Solař, Petele, Lukeš, Zralý, Prušák, Vondrášek, Zoch

Martin Walter

as. trenéra a ved. mužstva