HC Tábor “B”- HC Strakonice 4:4 (2:1,1:1,1:2)

Sestava: Slanina, Ešler – Hála, Braun, Koška, Kabele, Šulc, Kovárna, Šimák, Kučera, Častoral, Eybl, Slavík,  Willmann, Štěpánek, Sopek, Krejčí, Vodička

Branky: Hála 2, Šimák Kučera

Asistence:Šimák, Častoral, Kabele

Vyrovnané utkání, domácí – hrálo se na ZS v Soběslavi, byli posíleni o hráče z Tábora. V poslední části jsme vedli 4:3, necelé dvě minuty před koncem rozhodčí zapískali náš sporný ofside a vhazovalo se v našem obranném pásmu. Domácí si vybrali oddechový čas, odvolali brankáře a v početní výhodě nám vstřelili vyrovnávající gól.

17.10 Strakonice

HC Strakonice – IHC Písek 2:2 (1:0,0:2,1:0)

Branky: Koška 2

Asistence: Braun 2

Sestava: Slanina, Ešler – Hála, Braun, Sládek, Kabele, Častoral, Kovárna, Willmann, Štěpánek, Eybl, Czervenková, Sopek, Koška, Slavík

V dalším kole jsme nastoupili proti tradičnímu soupeři, který letos nehraje ligu žáků 8. tříd a byl posílen o hráče narozené v roce 2003. Zápas byl opět vyrovnaný a tentokrát jsme museli vývoj zápasu otáčet my. Dvě minuty před koncem jsme při přesilovce vstřelili vyrovnávací gól a na další obrat už nám nezbyl čas.