Na stránkách www.hcstrakonice.cz byla dnes 3. 10. 2016 spuštěna nová webová prezentace. Kromě nového a jednoduché vzhledu přináší aktualizace  mnoha novinek díky kterým nebudou stránky sloužit jen jako vývěska nových příspěvků.

Nově zde fanoušci, čtenáři a hráči naleznou kompletní rozpis utkání své soutěže, výsledky a tabulky. Na hlavní stránce pod aktualitami náleží prostor pro strakonické áčko, kde s přehledem nových článků je umístěna aktuální tabulka soutěže Krajské ligy 2016/2017.

Krajská liga mužů 2016/2017

W L Pts

Napravo od tabulky je zveřejněn výsledek odehraného utkání a také následující utkání. Kompletní rozpis krajské ligy pro rok 2016/2017 naleznete v menu pod položkou A-tým -> zápasy.  V blízké době budou zveřejněny také všechny výsledky + reportáže a tabulky i minulých ročníků krajské soutěže až do roku 2008.

Krajská liga 2013/2014

Krajská liga 2013/2014

Kompletní rozpis utkání, výsledky a aktuální tabulky pro krajskou ligu jsou připraveny také i pro juniorský a dorostenecký tým.

Úplnou novinkou na strakonických webových stránkách jsou mládežnické soutěže. Ligy mladších a starších žáků, ve kterých bojují pátá, šestá, sedmá a osmá třída mají zde svůj rozpis, výsledky s reportáži a aktuální tabulky. Vše naleznete v menu pod příslušnou kategorií, nebo na konci úvodní stránky v tabulce. Jako navigace také slouží postranní panel s odkazy na příslušné kategorie a strakonické oddíly.

tabulka a rozpis utkání 6. třída

tabulka a rozpis utkání 6. třída

Novou “vychytávkou” na webu je také kalendář událostí, který se nachází v postranním panelu. Kalendář ukazuje vždy aktuální měsíc a v něm vyznačené události na konkrétní den. Většinou jsou to zvýrazněné víkendy, kdy se odehrávají soutěžní utkání od páté třídy po dospělý A-tým.

Kalendář událostí

Kalendář událostí

Již dříve byla také obnovena diskuze. Diskuze funguje přes program Disqus, na kterém si může návštěvník vytvořit svůj účet, zvolit profilový obrázek a originální přezdívku. Příspěvky může návštěvník také přidávat bez registrace, pouze pod přezdívkou a platným emailem.