Junioři: SK Sršni Kutná Hora – HC Strakonice 4 : 8 ( 1 : 3 ) ( 0 : 4 ) ( 3 : 1 )
Branky: Dlouhý 2x, Bednařík, Zádamský, Vlček, Křenek, Hozman, Kursch

Asist.: Vlček 3x, Dlouhý 3x, Franta, Bednařík, Křenek
Sestava: Štrobl, Kratochvíl – Franta, Menšík, Vlček, Škoda, Zádamský, Dlouhý, Mikeš, Petele, Křenek, Hřebíček, Bida, Hozman, Kursch, Bednařík

Vedoucí mužstva Papež Jaroslav:

V nedělním odpoledni odjeli junioři k poslednímu utkání kvalifikace s Kutnou Horou. Bohužel v průběhu cesty přišla zpráva ze Žďáru o jednobodovém zisku Zbraslavi. Tím pádem ztratil zápas náboj.  Přesto strakoničtí hokejisté chtěli odvézt vítězství. Od začátku byli naši lepším mužstvem i když první gól vsřelili domácí. Pak se kluci trefili sedmkrát po sobě a po dvou třetinách vedli 7:1. Do poslední třetiny se dostal do branky i náhradní gólman Matyáš Kratochvíl, který odjezdil celou kvalifikaci. Závěrečné dějství se už hrálo jako exibice bez bránění a domácí částečně korigovali výsledek. Závěrem bych chtěl poděkovat fanouškům, kteří nás při domácích zápasech kvalifikace podporovali.