8.třída HC Strakonice  –  HC Vítkovice Steel

V neděli  27.3.2016 nás  čekalo poslední  vystoupení  na MČR 8.tříd v Přerově . Od 7.30h nás čekal tým HC Vítkovice Steel.

HC Strakonice  –   HC Vítkovice Steel

Začátek zápasu byl vzhledem k časnému začátku z obou stran ospalý. V čase 12:25 se ujímáme vedení zásluhou J.Koryťáka a asistencí T.Hollara a M.Jandy , kteří využívají přesilovou hru (1:0).V dalších minutách máme šance pro zvýšení náskoku , ale i soupeř hrozí v protiútocích . V čase 17:34 nám bere soupeř puk při naší přesilové hře a ze samostatného nájezdu srovnává stav (1:1).První třetina končí tímto vyrovnaným stavem a střelami na branku 15:9.

Ve druhé třetině byl vyrovnaný stav po celou druhou část . Šance se střídali na obou stranách . V této části hry dominovali brankáři obou týmů. Ve druhé části hry branky nepadly a střely na branky byly také 8:8.

V čase 42:55 nám soupeř střílí branku z rychlého protiútoku (1:2). Nedaří se nám usadit v soupeřovo pásmu a donutit k chybám soupeře.  V těchto minutách zápasu přichází naše šance , ale vše kryje brankář Vítkovic. V čase 51:39 nám soupeř nabízí přesilovou hru , ale opět kazíme rozehrávku a dostáváme v čase 52:40 branku ze samostatného nájezdu (1:3). Neskládáme zbraně a ještě se snažíme zápas korigovat . V čase 57:12 konečně prostřelujeme brankáře hostí . Branku střílí M.Janda a přihrával R.Dub a využíváme nabídnutou přesilovou hru soupeře (2:3). V závěrečných minutách zkoušíme hru bez brankáře, ale v čase 59.41 inkasujeme do prázdné branky (2:4). V závěrečné části hry byl stav střel na branku 17:12.

V tomto zápase celé mužstvo dřelo pro co nejlepší výsledek , ale vždy jsme skončili na brankáři soupeře . V zápase jsme HC Vítkovice Stell přestříleli poměrem střel 40:29.Tímto zápasem skončilo naše učinkování  na MČR 8.tříd celkem 4 prohry a jednou výhrou . V Přerově celý tým 8.tříd vůbec žádnou ostudu nepředvedl , protože všechny prohrané zápasy krom Komety Brno jsme prohráli  se ctí a soupeři Bílí Tygři Liberec, HC Litvínov a Vítkovice Steel  se o osud utkání s našemi chlapci obávali do posledních minut zápasu . Závěrem bych chtěl za celou sezonu poděkovat trenérovi Tomáši Kašparovi, který toto mužstvo dostal až na vrchol v soutěži 8.tříd v celé České Republice!

HC Strakonice  –  HC Vítkovice Steel    2:4  (1:1,0:0,1:3).

Branky:    J. Koryťák , M.Janda.

asistence  :  T.Hollar,M.Janda,R.Dub.

Sestava:  P.Kopolovič,J.Ešler–  M.Havlíček,J.Koryťák,F.Vaněček,M.Böhm,M.Janda “C”,D.Kašpar,J.Slanina,J.Janoch,T.Hanák”A”,T.Hollar,F.Andrle,R.Dub,Š.Kouba.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček