HC Strakonice – SKLH Žďár nad Sázavou  3 : 2 ( 2 : 0 ) ( 1 : 1 ) ( 0 : 1 )
Branky: Vlček, Mikeš, Menšík

Asist.: Škoda, Kursch
Sestava: Štrobl, Kratochvíl – Franta, Menšík, Vlček, Škoda, Zádamský, Dlouhý, Mikeš, Petele, Janoch, Křenek, Hřebíček, Švec, Bida, Hozman, Kursch
Nejlepší hráč: Štrobl

Vedoucí mužstva Papež Jaroslav:

V pátečním večeru sehráli junioři závěrečné domácí utkání kvalifikace se Žďárem. Strakoničtí hokejisté chtěli napravit dojem s posledních duelů a od úvodního vhazování vlétli do zápasu. První gól vstřelil po dobrém forčekingu v deváté minutě Vlček. Další branka padla po souhře druhé formace, skóroval Mikeš nahrával Kursch. Poté hosté přidali, ale brankář Štrobl byl vždy na místě. Druhé dějství začalo tlakem hráčů z Vysočiny, které vyústilo kontaktním gólem v přesilovce. Naši hráči našli rychlou odpověď, v čase 33:42 prostřelil brankáře hostů Menšík po nahrávce Kursche. Zbytek třetiny se hra přelévala na obě strany, oba gólmani ale odolali. V začátku třetí třetiny, po zmatcích v našem obranném pásmu, žďárští hokejisté snížili na rozdíl jednoho gólu. Opět v přesilové hře. Hosté se dál tlačili do útoku ale Pepa Štrobl výtečnými zákroky už vítězství nepustil. Výhra udržela naději na postup do ligy juniorů. Pro hosty to byla vůbec první prohra v celé sezóně.

V neděli čeká juniory poslední zápas kvalifikace v Kutné Hoře.