8.třída HC Strakonice  –  HC Zubr Přerov

V  pátek 25.3.2016 nás jako třetí soupeř na MČR 8.tříd v Přerově čekal od 11.30h domácí   tým  HC Zubr Přerov . Po dvou porážkách od Bílých Tygrů Liberec a Komety Group se celé mužstvo poctivě připravovalo na tento třetí zápas . Večer byl celý tým v sauně a až skoro do 22h snad každý hráč  absolvoval  renegerační  masáže . Ráno proběhla v týmu další změna . Po dvou neúspěšných zápasech , kdy se tým z hotelu , který je cca 800m od ZS v Přerově vždy pohyboval po vlastní ose , tak dnes  se jelo autobusem , což mělo tým nastartovat  k vítěznému zápasu a nesmím zapomenout na barvení hlav před začátkem zápasu. Všichni zúčastnění tady dělají všechno, pro co nejlepší umístění 8.třídy  HC Strakonice v České Republice.

HC Strakonice  –   HC Zubr Přerov

Již před začátkem zápasu bylo zřejmé , že to bude obrovská hokejová bitva. V čase 5:14 hrajeme přesilovou hru a držíme soupeře v jeho pásmu. V čase 6:36 pálí od modré  J.Janoch  a vedeme (1:0). V čase 8:00 střílíme druhou branku . Střelcem je T.Hollar a přihrával M.Janda (2:0). V čase 10:50 zvyšujeme vedení . Autorem branky je opět J.Janoch  ránou od modré a na branku přihrál J.Budík (3:0).

Na začátku druhé části hry v čase 21:22 zvyšujeme brankou R.Duba a asistencemi J.Slaniny a M.Böhma (4:0). Opět jsme si vybrali slabou chvilku a v rozmezí  3.minut dostáváme tři branky v čase 21:54 (4:1),24:14 (4:2),25.06 (4:3) a soupeře je plný led. V čase 29:37 vyváží puk do soupeřova pásma D.Kašpar a prostřeluje brankáře (5:3). Běží čas 33:01 a další naší branku střílí J.Janoch po přihrávce M.Havlíčka (6:3). Další příspěvek přidal v čase 33:29 T.Hollar po přihrávce M.Jandy (7:3).V čase 35:36 inkasujeme ve vlastním oslabení  (7:4).

V čase 53:04 zvyšujeme naše vedení . Branku střílí J.Slanina a přihrávali M.Havlíček a T.Hollar (8:4).V čase 53:52 inkasujeme ve vlastním oslabení (8:5).V posledních minutách zápasu zkoušel soupeř hru bez brankáře , ale vše končí v čase 59:07 M.Janda střelou do prázdné branky (9:5).V tomto čase dochází ke střídaní v naší brance . Odchází P.Kopolovič , který má na této výhře veliký podíl a branku přenechává benjamínkovi týmu J.Ešlerovi.

Závěrem k tomuto zápasu musím smeknout před celým týmem , který si šel celý zápas urputně za vítězstvím. V brance byl perfektní Petr Kopolovič a z hráčů musím vyzdvihnout výkon Jana Janocha , který zastoupil zraněného Vaška Svacha na levé obraně a ještě se mu dnes podařilo na postu obránce vstřelit 3 branky.

V sobotu 26.3.2016 hrajeme již čtvrtý zápas na MČR 8.tříd v Přerově  od 8:30 HC Litvínov : HC Strakonice,utkání lze sledovat živě  http://www.tvcom.cz/

HC Strakonice  –  HC Zubr Přerov  9:5  (3:0,4:4,2:1).

Branky:      3x J.Janoch ,2x T.Hollar,R.Dub,D.Kašpar,J.Slanina,M.Janda.

asistence  :  2x M.Janda,2x M.Havlíček,T.Hollar,J.Budík,J.Slanina,M.Böhm.

Sestava:  P.Kopolovič,J.Ešler–  M.Havlíček,J.Koryťák,J.Budík,F.Vaněček,M.Böhm,M.Janda “C”,D.Kašpar,J.Slanina,J.Janoch,T.Hanák”A”,T.Hollar,F.Andrle,R.Dub,Š.Kouba.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček