23.3.2016 HC Strakonice – HC Plzeň 1929 7:4 2:0 5:1 0:3
branky: Císař Mat.-4, Prušák, Solařová, Vondrášek
asistence 1 Mikeš-2, Drančák, Šíma, Vondrášek, Walter
asistence 2 Prušák-2, Císař Mat., Drančák, Vondrášek
tresty: Prušák-2, Šíma, Ryba, Křivanec

K poslednímu zápasu letošní sezóny nastoupili páťáci ve středu 23.3.2016 na domácím ledě proti HC Plzeň 1929. Aby si kluci udrželi čtvrtou příčku v celkovém hodnocení soutěže, potřebovali získat, alespoň bod. Nakonec se radovali ze dvou bodů za vítězství 7:4. První dvě třetiny zápasu jsme byli lepším týmem, když jsme je dokázali vyhrát 2:0/poměr střel 12:3/ a 5:1/poměr střel 14:6/. Ve třetí třetině naši kluci polevili, když si mysleli, že za stavu 7:1 mají zápas vyhraný. To se jim málem vymstilo. Soupeř nic nevzdal a dokázal vstřelit ještě tři branky. Tím upravil skóre na konečných 7:4/poměr střel 8:8/. Dvěma body za vítězství si kluci pojistili celkové 4.místo v tabulce „Ligy ml. žáků /2004-2005/“, kde bylo 19 týmů, za což jim patří veliký dík.

Sestava: Vágner – Císař Mat., Drančák, Vondrášek, Ryba, Šíma, Walter, Solařová, Prušák, Petele, Mikeš, Křivanec, Zoch, Zralý, Kubíček, Lukeš