V neděli 13.3.2016 jsme odehráli doma předposlední zápas v soutěži LSŹ A proti dosud v tabulce na třetím místě HC Meteor Třemošná.

HC Strakonice – HC Meteor Třemošná

Do utkání jsme vlétli výborně . Již ve 2.min jsme vedli po brance V.Svacha (1:0). Od této doby jsme začali kazit kombinaci . Potrestání od soupeře přišlo na začátku 18.min , kdy jsme obdrželi branku(1:1).

Během prvních 15.min druhé třetiny nám chybí finální branková přihrávka, i když jsme soupeře drželi v jeho obranném pásmu. V této fázi zápasu musíme vyzdvihnou P.Kopoloviče , který několikrát pomáhal svými jistými zákroky a držel tým. Ve 26.min konečně prostřelujeme hostujícího brankáře .Branku dává F.Andrle po asistenci J.Budíka(2:1).

V 54.min odskakujeme soupeři na dvě branky . Branku střílí J.Koryťák po přihrávce J.Janocha(3:1).V 57.min hostující tým předvedl v našem obranném pásmu pěknou kombinaci a snižuje na (3:2). Poslední minuty zápasu jsme si pohlídali a nedovolili soupeři žádný tlak v našem pásmu .

Dnes se nedařila kombinace , chyběla finální přihrávka . Celkem 6 vyloučených hráčů , kdy jsme v některých případech zbytečně opláceli provokace soupeře. Bereme ale vítězství a jdeme dál do posledního mistrovského zápasu v soutěžní skupině. Pochvalu si dnes zaslouží brankář Petr Kopolovič  za předvedený výkon.

HC Strakonice – HC Meteor Třemošná      3:2  (1:1, 1:0, 1:1).

Branky:          V.Svach,F.Andrle,J.Koryťák.

asistence:       J.Budík,J.Janoch.

Sestava:  P.Kopolovič,–  V.Svach”A”,M.Havlíček,J.Koryťák,J.Budík,F.Vaněček,M.Böhm,D.Kašpar,J.Slanina,M.Janda”C”,T.Hanák,T.Hollar,J.Janoch,Š.Kouba,R.Dub,F.Andrle.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček