K poslednímu vzájemném utkání v této sezoně nastoupili v sobotu 20.02.2016 dorostenci HC Strakonice proti Táboru „B“ na domácím ledě.

Od úvodu měli domácí mírnou převahu, ale z jejich strany chybělo více střelby a tak se poměrně dlouho hrálo za bezbrankového stavu. Jako první skóroval Ondřej Žampach při vlastním oslabení, jehož střela od modré čáry, která byla vůbec první střelou v zápase ze strany domácích, se odrazila od brusle bránícího hráče za záda brankáře hostí. Ve 14. a 16. minutě první třetiny se prosadil Jakub Švec a hned v úvodu druhé třetiny se trefil Jan Hřebíček. Po gólu Adama Mikeše ve 32. minutě, který blýskl parádní hokejovou akcí, následovala branka Vladyslava Bidy. Hosté si ale během hry svým důrazem vynutili chyby, které bezezbytku potrestali a zápas pořádně zdramatizovali, hlavně ve třetí třetině, v níž se přiblížili domácím na rozdíl dvou branek a přistoupili ke hře bez brankáře a lze mluvit o štěstí, které stálo na straně domácích, že se při power play hostí Danielu Baborovi podařilo dojet vyhozený kotouč z obraného pásma a skórovat, protože hosté dokázali ještě 40 sekund před koncem korigovat na konečných 7:5.

Zedník  Jiří

HC Strakonice – HC Tábor „B“  7:5 (3:0, 3:2, 1:3).

Branky Strakonice: 9,31 Žampach (Švec), 13,12 Švec (Hřebíček), 15,51 Švec, 20,29 Hřebíček (Švec), 31,59 Mikeš (Vítovec, Švec), 39,08, Bida (Mikeš, Švec), 58,57 Babor (Vítovec).

Branky Tábor: 32,09 Malý, 38,41 Petřik, 47,02 Petřík (Knobloch), 49,42 Čižek (Pánek), 59,19 Pánek (Bouška) .

Sestava Strakonice: Kratochvíl, Vlček – Kolařík, Vítovec, Kajtman, Hřebíček, Bida, Řehoř, Babor, Švec, Kotrba, Pek, Žampach, Matašovský, Pála, Mikeš,

Sestava Tábor: Bartoň, Kobera – Jelínek, Barda, Černošek, Čížek, Pánek, Hubata, Volčík, Přívozník, Komma, Petřík, Camrda, Bouška, Knobloch, Malý, Bednář,

Rozhodčí: Vovčko, Diviš, Vacek

Vyloučení: 7:4          Využití: 0:1