20.2.2016 HC Strakonice – HC Příbram 10:8 3:3 0:3 7:2
branky: Císař Mat.-6, Vondrášek-2, Drančák, Solařová
asistence 1 Drančák-4, Vondrášek-2, Císař Mat., Šíma
asistence 2 Císař Mat.-2, Lukeš, Mikeš, Vondrášek
tresty: Drančák, Vondrášek, Ryba, Zralý, Solařová, Mikeš, Císař Mat.

V Sobotu hostili strakoničtí páťáci na svém ledě HC Příbram. V polovině první části vedli domácí 3:0, po brankách Vondráška, Císaře a Solařové. Ihned po vhazovaní snížili hosté na 3:1 a do konce první části stihli ještě vyrovnat na 3:3. Ve druhé části se strakonickým mladíkům nic nedařilo, nedokázali pořádně ohrozit branku soupeře a hostům vyšlo na jedničku vše na co sáhli a dokázali třikrát skórovat. Ihned po úvodním vhazování poslední dvacetiminutovky zvyšovali hosté už na 3:7. Domácí celek nasměroval k obratu Matyáš císař, který na začátku 43. Minuty dal v rozmezí tří minut 3 branky a snížil tak na 6:7. V čase 50:59 už bylo vyrovnáno díky Samuelu Drančákovi a vedoucí branku si připsal o dvě minuty později Robin Vondrášek, 8:7. Devátou a desátou branku svého týmu zaznamenal Matyáš Císař, hosté ještě snížili jednou brankou na konečných 10:8.

Sestava:  Vágner, Císař Metoděj, Drančák, Vondrášek, Ryba, Šíma, Ešler, Solařová, Lukeš, Mikeš, Křivanec, Zoch, Zralý, Císař Matyáš