HC Tábor – HC Strakonice

Zažátek utkání jsme zvládli . Postupně lovil domácí brankář během prvních dvaceti minut puk ze své branky celkem pětkrát . Domácí se do našeho pásma dostávali jen v ojedinělých případech . Lépe jsme bruslili a po všech stránkách přehrávali domácí a vyhráli třetinu (0:5).

Celá druhá část hry se nám dnes nepodařila . Přestali jsme bruslit. Vázla kombinace a soustředili jsme  se jen na hru v útočné třetině soupeře a zapomínali  na obranu , čehož soupeř využil výhrou druhé části hry (3:2).

Na začátku třetí části hry jsme potrestali domácí brankami po využitých přesilových hrách a poslední část hry jsme opět ovládli .Poslední třetinu jsme vyhráli opět (0:5).

Dnes musíme zapomenout na druhou část hry , ale musíme chlapce pochválit za první a třetí část hry , kdy jsme soupeři nasázeli deset branek a zápas bez problémů vyhráli.

HC Tábor – HC Strakonice        3:12  (0:5, 3:2, 0:5).

Branky:           3xŠ.Kouba,2xD.Kašpar,2xJ.Slanina,2xT.Hanák,M.Janda,J.Janoch,J.Koryťák.

asistence  :      2x D.Kašpar, 2xT.Hollar,J.Janoch,F.Vaněček,T.Hanák, R.Dub,J.Budík,J.Slanina,Š.Kouba.

Sestava:  P.Kopolovič,–  V.Svach”A”, M.Havlíček, J.Koryťák,J.Budík,F.Vaněček,M.Böhm, D.Kašpar,J.Slanina,M.Janda”C”,T.Hanák,T.Hollar,J.Janoch,Š.Kouba,R.Dub.