HC DDM Č. Budějovice – HC Strakonice  3 : 5 ( 1 : 4 ) ( 0 : 1 ) ( 2 : 0 )

Branky: Vlček 2x, Dlouhý, Švec, Hozman

Asist.: Bednařík 2x, Franta, Poláček
Sestava: Štrobl, Vastl,  – Franta, Menšík, Vlček, Škoda, Zádamský, Dlouhý, Bednařík, Kordík, Kursch, Poláček, Hřebíček, Švec, Hozman, Petele, Janoch, Křenek

Vedoucí mužstva Papež Jaroslav:

V sobotním večeru hráli junioři na ledě Českých Budějovic. Utkání rozhodovalo o vedení v soutěži. Od úvodního vhazování se hrál oboustranně rychlý hokej s mnoha šancemi. Hráči od Otavy, však byli mnohem efektivnější v koncovce. Ve druhém dějství se už hrál opatrnější hokej, domácí přidali v osobních soubojích se snahou rozhodit naše hráče, přesto jsme přidali další gól. Závěr třetiny byl hodně nervózní a rozhodčí měli plno práce. V závěrečné části to byl už jen boj o každý metr ledu, domácím se podařilo vsítit dvě branky. Konec zápasu si naši hráči pohlídali. Důležité vítězství po kolektivním výkonu. V neděli sehrají junioři poslední zápas soutěže s Vimperkem