V úterý 9.2. jsme v dohrávaném utkání ve Vimperku hostili v  LSŽ A   TJ Veselí/Lužnicí .

HC Strakonice – TJ Veselí/Lužnicí

Branky jsme začali střílet až od 7.min zápasu a jelikož soupeř přivezl jen dva hráče ročníku 2002 a zbytek týmu byl složen z ročníku 2003, tak po zbytek zápasu bylo jen otázkou , kolik nastřílíme za 60.min celkem branek.Zajímavostí tohoto utkání byl start Josefa Ešlera(r.2004) , který vystřídal po 21.min zápasu Petra Kopoloviče a se ctí si odchytal prvních 39.min v mistrovském zápase za osmé třídy.

HC Strakonice – TJ Veselí/Lužnicí        15:1  (6:0, 4:1, 5:0).

Branky:         4x  M.Janda,2x T.Hollar,2x F.Vaněček,2x F.Andrle,2x T.Hanák, D.Kašpar,V.Svach,Š.Kouba.

asistence  :   5x T.Hollar,3x T.Hanák,2x F.Andrle,2x M.Janda,2x J.Janoch,2x    Š.Kouba,F.Vaněček,M.Havlíček.

Sestava:  P.Kopolovič,J.Ešler–  V.Svach”A”,J.Budík,M.Havlíček,J.Koryťák,F.Vaněček,M.Böhm,M.Janda “C”,D.Kašpar,J.Slanina,J.Janoch,T.Hanák,T.Hollar,F.Andrle,O.Kovář,Š.Kouba.

Připravil vedoucí týmu Jaroslav Vaněček