6.2.2016 HC Berounští Medvědi – HC Strakonice 7:4 4:2 2:1 1:1
branky: Císař Mat., Drančák, Vondrášek, Solařová
asistence 1 Vondrášek-2, Císař Mat.
asistence 2
tresty: Kubíček-3, Císař Mat.

V sobotu 6.2. vyrazili naši páťáci na Medvědy do Berouna. A opět náš tým nebyl kompletní, když chyběli nemocní Petele, Prušák, Walter, Zralý. Berounští nenechali nic náhodě a nastoupili se třemi kompletními pětkami. Hned od úvodního hvizdu se začalo hrát v rychlém tempu a hlavně důrazně do těla, přičemž z toho díky fyzické a výškové převaze těžil především soupeř. V čase 4:04/Fiala/ se domácí ujali vedení a za dalších 10 vteřin přidali další branku /Dragoun/. Naši se prosadili v polovině osmé minuty /Císař Mat./, ale za pouhých 12 vteřin nám Medvědi zase odskočili na rozdíl dvou branek /Fiala/. Poté musel branku kvůli zranění kolene předčasně opustit náš Metoděj Císař, kterého vystřídal Max Vágner. První třetina skončila 4:2,  když náš druhý gól vstřelil Drančák a za domácí se ještě jednou trefil Fiala. Ve druhé třetině jsme se soupeřem srovnali krok, alespoň co se střel na branku týče. Bohužel gólově jsme se prosadili pouze jednou /Vondrášek/, zatímco soupeř dvakrát  /opět Fiala/. Do poslední třetiny šli kluci s odhodláním uhrát, když ne vítězství, tak alespoň remízu. Ale přes veškerou snahu se jim nedařilo dostat puk za brankovou čáru soupeřovi branky, naopak ve 49. minutě domácí Valeš zvýšil na 7:3. Naši sice zásluhou Solařové rychle odpověděli, ale když pro zranění kolene nemohl zápas dohrát Vondrášek a kluci neproměnili čtyři vyložené šance, skončilo utkání 7:4 a my se vraceli domů bez bodů.

Sestava: Císař Met., Vágner – Císař Mat., Drančák, Vondrášek, Mikeš, Ryba, Ešler, Solařová, Lukeš, Kubíček, Šíma, Zoch, Křivanec